Günlerce bütün bet sitelerini gezdikten sonra sonunda gerçekten hakkımı veren bir site buldum arkadaşlar hiç para yatırmadan gelir elde edebileceğiniz bir site.

Sitenin işleyişi : Steamde kullanıcı adınızın yanına bu sitenin adını ekledikten sonra siteyi arkaplanda açıp her 10 dakikada bir site envanteri sekmesinde envanterinize item düşmüşmü diye kontrol ediyorsunuz, bu site her 10 dakikada bir online olan üyelerine 1 ila 4 arası sandık, silah, graffiti veriyor. Bu itemler sizin site envanterinize gelip KIRMIZI yani alınamaz oluyorlar bunları Coin flip'e yani yazı turaya yatırdıktan sonra eğer o yazı turayı kazanırsanız site envanterinde BEYAZ haline geliyorlar bu da demek oluyorki o itemleri site envanterinizden steam envanterinize çekebilirsiniz.

Günlük ortalama kazanç : Eğer şanslı iseniz ve bete devam ederseniz Coin Flip oynayayıp ben az şans ile bir günde 10TL kazanıyorum. Eğer bunu her gün yapıp 2 gün şanssız 1 gün şanslı olsanız bile ayda 200 TL Civarı bir para kazanırsınız bu para ilede steamde istediğiniz oyunu satın alabilirsiniz diye düşünüyorum.

Sitenin Linki : CSGODUCK.COM

Referanslı Link Ne Usta ? : Referanslı link şöyle çalışıyor arkadaşlar eğer 2. linkten kayıt olursanız ben sizi kayıt ettirdiğim için 0.03 Para kazanacağım bu sitede ve sizde 0.25 kazanacaksınız eğer emeğe saygı duyuyorsanız referans linkine tıklayıp beni mutlu edebilirsiniz hem siz hemde ben kazanırım Saygılar...


1 Günlük kazandığım itemlerim :