Değerli Oyuncularımız;

BDDK’nın talimatı doğrultusunda, 01.10.2018 tarihi itibariyle Google Playstore ve Apple appstore üzerinden Mobil Ödeme İşlemi yapmış aboneler haricindeki GSM abonelerinin Mobil Ödemeye yetkisi kapalı hale getirilecektir.

Turkcell abonelerinde;

Abonelerin ilk işleminde aşağıdaki SMS gönderilecektir. Abone 2255'ten gelen SMS’e ACIK yazıp yanıtladığında, hattını mobil ödemeye yeniden açabilecektir ve Mobil Ödeme işlemi yapabilir hale gelecektir.

Hattiniz Turkcell Mobil Odeme’ye kapalidir. Bu SMS'i AC yazip cevaplayarak hattinizi Turkcell Mobil Odeme’ye acabilirsiniz. Bu islem ile Turkcell Mobil Odeme cerceve sozlesmesini onaylamis olursunuz. Sözleşme detayı için >Paycell

Vodafone abonelerinde;

Abonelerin ilk işleminde aşağıdaki SMS gönderilecektir. Abone 7878'den gelen SMS’e AC yazıp yanıtladığında, hattını mobil ödemeye yeniden açabilecektir ve Mobil Ödeme işlemi yapabilir hale gelecektir.

İşleminizi tamamlayabilmek için hattınızı mobil ödemeye açmanız gerekmektedir. Hattınızı ÜCRETSİZ olarak mobil ödemeye açmak için ACIK yazarak bu mesajı cevaplayınız. Vodafone Mobil Odeme Sozlesmesi icin tiklayiniz. > http://vftr.co/vmos

Türk Telekom abonelerinde;

Aboneler 5555'e MOBILODEME KAYIT yazıp göndererek, hattını mobil ödemeye yeniden açabilecektir.

Saygılarımızla.