OyunSunucum Maskot
LiveZilla Live Help

Sık Sorulan Sorular

Soru: Nasıl Sunucu Kiralayabilirim?
Cevap: Sunucu kiralamak için ilk olarak sitemizden kredi kartınızla ya da belirtilen hesap numaralarına ödeme işlemini tamamlamalısınız. Ödeme işlemini tamamladıktan sonra irtibat numaralarımızla ya da MSN adresleriyle irtibata geçerek sunucunuzu hemen alabilirsiniz.
 
Soru: 18 yaşından küçüğüm para yatırabilir miyim?
Cevap: 18 yaşından küçükler bankamatiklerde kartsız olarak işlem yapabilirler.
 
Soru: sXe hata veriyor, ne yapmam lazım?
Cevap: sXe ile ilgili aktif olarak destek vermiyoruz, lütfen SXE ile ilgili sorunlarınız için telefon ya da MSN adreslerinden sorular sormayınız. Sorununuzu Forum'da paylaşıp yardım alabilirsiniz.
 
Soru: Sunucu Satın Alma gibi bir seçenek var mı?
Cevap: Sunucu satın alma gibi bir durum söz konusu değildir. Tüm sunucularımızı ödeme yaptığınız süre kadar kullanabilirsiniz. 1-2-3-6-12 aylık ödeme seçeneklerimiz mevcuttur.
 
Soru: Nasıl ödeme yapabilirim?
Cevap: Sitemize kayıt olarak kredi kartı ile ya da banka/ptt hesap numaralarımıza havale yaparak ödeme yapabilirsiniz.
 
Soru: Sunucumu nereden yönetebilirim?
Cevap: http://panel.oyunsunucum.com adresinden cep telefonunuza da SMS olarak bildirilen kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapıp, sunucunuzu yönetebilirsiniz.
 
Soru: SSH erişimi veriyor musunuz?
Cevap: Maalesef, veremiyoruz.
 
Soru: FTP erişimi veriyor musunuz?
Cevap: Evet, sunucunuza %100 FTP erişimi veriyoruz. FTP erişiminiz web üzerinden kullanabileceğiniz şekilde kesinlikle sınırlandırılmamış olup, panele giriş yaptığınız kullanıcı adı ve şifrenizle herhangi bir FTP uygulamasıyla sunucunuza bağlanabilirsiniz.
 
Soru: Birden fazla sunucu almak istiyorum, hepsine ayrı ayrı mı giriş yapmak zorundayım?
Cevap: Hayır, kontrol panelimizin esnekliği sayesinde tek bir kullanıcı adı/şifre ile bütün sunucularızı yönetebilirsiniz.
 
Soru: Ödeme tarihlerimi nasıl takip edebilirim?
Cevap: Ödeme tarihleriniz cep telefonunuza ödeme tarihinizden birkaç gün evvel SMS olarak otomatik olarak bildirilir. Ayrıca dilediğiniz zaman da kontrol panelinizden çıkan faturalarınızı ve son ödeme tarihlerini görüntüleyebilirsiniz.
0536 974 08 38
Canlı Destekten ya da [email protected] adresine mail ile ulaşabilirsiniz.