OyunSunucum Maskot
LiveZilla Live Help

GİZLİLİK POLİTİKASIGİZLİLİK POLİTİKASI

Bu gizlilik ilkeleri OYUNSUNUCUM ’un gizlilik konusundaki sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler oyunsunucum.com web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.

Sitemizin müşteri veri tabanına kayıt formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgileri (isim, adres, telefon, e-posta adresi vb) gibi istenilen tüm bilgiler belirtmelidir. Bu formda aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımızın işlemleri için acil durumlarda ve faturanızın teslimatında kullanmaktayız. Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler. Alınan finansal bilgiler satın alınan ürün ve hizmetlerin bedelinin tahsil edilmesinde ve diğer gerek duyulan durumlarda kullanılacaktır. Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır. Bu bilgileri istenilen tüm durumlarda kullanılabilir. Bu bilgiler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kişiye özel içerik sağlanması durumlarında kullanılacaktır. Bireysel veriler ise asla paylaşılmamaktadır.

Ayrıca, güvenlik ile ilgili vakalarda araştırma yapabilmek ve kullanıcıların site yönetimini daha etkin yapabilmelerini saplamak gibi amaçlar ile kullanıcıların gerçek IP adresleri kayıt altına alınmaktadır. Sitemiz içerisinde başka sitelere de bağlantılar bulunmaktadır. www.oyunsunucum.com adlı web sitemiz diğer sitelerin gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.

0536 974 08 38
Canlı Destekten ya da [email protected] adresine mail ile ulaşabilirsiniz.